Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Jak się nauczyć języka?

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Kursy językowe

Niewątpliwie wiele osób zadaje sobie to pytanie, zwłaszcza, że nie da się żyć w obecnym świecie bez znajomości chociaż jednego języka obcego. Dlatego właśnie zapisujemy się na kursy językowe. W mieście Łódź znajdziemy szeroką ofertę języków obcych, od języków nowożytnych po języki orientalne. Język obcy, którego uczą się mieszkańcy całego świata, jest to język angielski, a ostatnio nawet chiński. Kursy jezykowe Lodz oferują różnego rodzaju kursy angielskiego. 

Możemy zapisać się na zajęcia dla początkujących lub zaawansowanych, na zajęcia dla przygotowujących się do zdania egzaminów językowych takich jak CAE czy TOEFL. Kursy językowe w mieście Łódź są to kursy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Zajęcia mogą się nawet odbywać na miejscu, u klienta. Na kursach spotykamy się z innymi słuchaczami, razem uczymy się z innymi, słuchamy, czytamy, rozmawiamy, co sprawia, że nauka przebiega sprawniej i efektywniej. 

Kursy oferuje studium języków obcych Szuster.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto