Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Szkoły nauki języków obcych

Strona Studium

Studium

Dodano: 13.12.2013
Szkoła językowa Szuster to jedna z najstarszych szkół językowych w Łodzi mogąca poszczycić się już tysiącami zadowolonych absolwentów którzy skorzystali z jej usług przez ostatnie dziesięciolecia. Lata pracy pozwoliły szkole opanować do perfekcji program skutecznej nauki. Ty dzisiaj masz szansę skorzystać z oferty aż 7 języków obcych, szkoleń dla firm, kursów przygotowujących do egzaminów a także kursów językowych przeznaczonych dla najmłodszych. Odwiedź witrynę internetową szkoły i zapoznaj się z pełną ofertą.

Szkoła językowa

Szkoła językowa to szkoła, w której nauczysz się popularnych języków nowożytnych. Są to języki używane współcześnie, znajdujące popularność albo na całym świecie, albo w pewnych rejonach kulturowych i dziedzinach. 

W mieście Łódź można znaleźć kursy językowe z takich języków jak angielski, francuski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, włoski, a nawet języki słowiańskie i orientalne. Szkola jezykowa Lodz powinna dawać możliwość słuchaczom nauczenia się danego języka nowożytnego od podstaw aż do poziomu zaawansowanego. 

Niewątpliwie wszystkie poziomy znajomości języka można znaleźć na kursach tak popularnych języków jak angielski, hiszpański, niemiecki. Ponieważ język angielski uchodzi za najprostszy i uczą się go mieszkańcy całego globu, oferta kursu angielskiego zawsze jest bardzo bogata. Można doszkalać się w konwersacjach czy specjalistycznym słownictwie biznesowym, prawniczym itd. Szkoła językowa oferująca języki nowożytne to studium języków obcych Szuster w mieście Łódź.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto