Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Dekoracje Villa Decor dla twojego mieszkania

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym salonie meblowym Villa Decor. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Oferujemy meble, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Wszystko dla ludzi kochających swój dom i przykładających ogromną wagę do tego jaki on jest, chcących wyrazić swoje wnętrze w jak najlepszy sposób.

Dekoracje wnętrz

Marka Villa Decor powstała przed kilkunastoma laty, aby zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających osób, pragnących mieć wspaniale wyglądające domy i mieszkania. Dostępny asortyment artykułów do dekoracji i wystroju wnętrz wykonany jest w dwóch stylach. Francuskim, charakteryzującym się elegancją, przepychem i bogactwem. Jest przy tym nastawiony na wygodę i przytulność wnętrza. 

Z kolei styl skandynawski to prostota w formie i wykorzystanie naturalnych materiałów: drzewa, kamienia oraz wikliny. Dominującym kolorem jest biel oraz świetliste panele, ważna jest przestrzeń i światło. 

Dekoracje wnętrz od sklepu Villadecor są bardzo szczegółowo selekcjonowane i dobierane w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały gustom naszych klientów. 

Nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami zagranicznymi od których importujemy większość artykułów, co pozwala nam kontrolować jakość produktów. Dodatki do wnętrz w naszym sklepie można dobrać do wszystkich pomieszczeń znajdujących się w domu oraz mieszkaniu, zaczynając od salony i sypialni, przez kuchnię i łazienkę kończąc nawet na ogrodzie.
Adres:
Piotrkowska 3
WWW:
Kod:
26-300
E-mail:
sklep@villadecor.pl
Miasto:
Opoczno
Telefon:
48512413807
GPS     N: 20° 17' 6"     E: 51° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Villadecor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.08.2016
ASD to firma znana w swojej branży. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń oraz systemami monitoringu. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie proponując produkty i działania. Najnowszej...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 29.09.2018
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku osłon okiennych. Nasza firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala nam...