Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Dekoracje Villa Decor dla twojego mieszkania

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 16.06.2015
Meble w stylu francuskim: piękne, luksusowe, czarujące a przy tym niezwykle eleganckie. Z kolei styl skandynawski kocha biel, wprowadza harmonię i jest niezwykle prosty. Oba są dostępne w naszym salonie meblowym Villa Decor. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Oferujemy meble, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Wszystko dla ludzi kochających swój dom i przykładających ogromną wagę do tego jaki on jest, chcących wyrazić swoje wnętrze w jak najlepszy sposób.

Dekoracje wnętrz

Marka Villa Decor powstała przed kilkunastoma laty, aby zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających osób, pragnących mieć wspaniale wyglądające domy i mieszkania. Dostępny asortyment artykułów do dekoracji i wystroju wnętrz wykonany jest w dwóch stylach. Francuskim, charakteryzującym się elegancją, przepychem i bogactwem. Jest przy tym nastawiony na wygodę i przytulność wnętrza. 

Z kolei styl skandynawski to prostota w formie i wykorzystanie naturalnych materiałów: drzewa, kamienia oraz wikliny. Dominującym kolorem jest biel oraz świetliste panele, ważna jest przestrzeń i światło. 

Dekoracje wnętrz od sklepu Villadecor są bardzo szczegółowo selekcjonowane i dobierane w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały gustom naszych klientów. 

Nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami zagranicznymi od których importujemy większość artykułów, co pozwala nam kontrolować jakość produktów. Dodatki do wnętrz w naszym sklepie można dobrać do wszystkich pomieszczeń znajdujących się w domu oraz mieszkaniu, zaczynając od salony i sypialni, przez kuchnię i łazienkę kończąc nawet na ogrodzie.
Adres:
Piotrkowska 3
WWW:
Kod:
26-300
E-mail:
sklep@villadecor.pl
Miasto:
Opoczno
Telefon:
48512413807
GPS     N: 20° 17' 6"     E: 51° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Villadecor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 28.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Kulczyk to firma, która już od prawie dwudziestu lat zajmuje się wykonywaniem usług porządkowych oraz pielęgnacją obszarów zielonych. Przycinanie drzew, koszenie trawników czy karczowanie pni...
Strona Asd

Asd

Dodano: 17.11.2013
Firma ASD jest czołowym przedstawicielem branży urządzeń służących do ochrony naszych domów czy firm, ważnym aspektem staje się wielka wiedza jaką pracownicy posiadają, wyróżnienie...
Strona Deante

Deante

Dodano: 01.03.2017
Wystrój pewnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu wyznacza standard wyposażenia. Jest on wysoki, jeśli dotyczy wyrobów pochodzących z oferty naszej firmy. Przekonuje się o tym coraz większa...