Proszę czekać...
zamknij
Płacę w terminie

Firmy w kategoriach

Systemy monitoringu wody gruntowej - WJGL

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 07.09.2016
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania między innymi odwodnienia i kontrolowania wód gruntowych, wiercenia studni i odwiertów badawczych, które możemy wykonać zarówno na terenie kraju oraz poza granicami kraju. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie poszczególnych usług dla różnych branż zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju. Realizujemy również testy i monitorowanie.

Systemy monitoringu

WJ Groundwater jest firmą, która zajmuje się zarządzaniem i kontrolą wód gruntowych, więc jej działalność w kontekście rozwoju jest niezwykle ważna. Usługi firmy obejmują prace instalacyjne, projektowe, gruntowe i konserwacyjne. 

Przez trzydzieści lat działalności firma miała okazję realizować zlecenia dla klientów biznesowych w Polsce oraz za granicą, ponieważ firma posiada swoje odziały w Wielkie Brytanii, Katarze, Dubaju, Hong Kongu i kilku innych miastach na świecie. Jednym słowem WJ jest firmą o międzynarodowym statusie i co ważne miała okazję tworzyć infrastrukturę dla wielu ważnych inwestycji, takich jak budowa kanału La Manche. 

Firma specjalizuje się w następujących usługach: odwodnienia i kontrola wód gruntowych, testy i odwierty geotermalne, badanie właściwości gruntów, wiercenie studni, rekultywacja i uzdatnianie (chemiczne, biologiczne i fizyczne), systemowe pozyskiwanie energii z gruntu i monitoring wód gruntowych. 

Każdy inwestor, z którym współpracowała firma WJ Groundwater Groundwater wie, że swoją pracę wykonuje z największym profesjonalizmem i zaangażowaniem. 

Warto podkreślić, że firma stawie przede wszystkim na wykwalifikowaną kadrę, która doskonale sobie poradzi przy każdym zleceniu.

wjgl.pl/czym-sie-zajmujemy/monitoring-wod-gruntowych/
Adres:
Plac Piłsudskiego 1
WWW:
Kod:
00-078
E-mail:
biuro@wjgl.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
42 235 18 25
GPS     N: 52° 4' 29"     E: 21° 1' 37"

Jak dojechać do firmy WJ Groundwater?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 05.08.2013
Potrzebujesz sprzęt budowlany? Wynajmij go u nas! Riwal zapewnia maszyny budowlane takie jak podesty przegubowe, nożycowe, ładowarki teleskopowe i inne. Prowadzimy także szybki i sprawny serwis...
Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to firma istniejąca od 1991 roku. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o handel pokryciami dachowymi w Internecie. Matsell to odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy, który pozwala...
Więcej o firmie: Gonty
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 05.10.2016

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 17 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowania hal stalowych. Tworzymy hale stalowe dla największych polskich i...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 05.12.2014
Współpraca z firmą, która wykonuje posadzki jest możliwa na wysokim poziomie, od kiedy istniejemy na rynku. Tylko u nas jest możliwość zapewnienia sobie najlepszych materiałów, gdzie my sami...